דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי
 roof_Top_57___Copy    Brown_Hotel__18    Absulut_25
         
____________________________19_   roof_Top_59   _______________11
         
Tanning_Beds__4____Copy   brown__1   roof_Top_32___Copy

 

ספא במלון –- מגשימים חלומות

המילה "מלון" היא כמו אבן-חן שמשליכים אל תוך מי נהר רוגע והם מחוללים, הולכים וגדלים, מעגלים-מעגלים. כל מעגל הוא פינוק. כל מעגל מעורר צפייה למעגל נוסף, מהנה ומענג יותר. ספא במלון בראון הוא אחד המעגלים היותר גדולים.


דמו ושוו לנגד עיניכם וחושו בלב: יום חורף קר להקפיא שורר בחוץ. קור שלגים. ובפנים – חם, חם, יבש או לח או רטוב. להנאתכם, ספא במלון בוטיק יפהפה בלב תל-אביב. מלון בראון. השם אומר הכול. תמיד נעים לשהות בסוויטת הספא שבמלון, אבל בחודשי החורף על אחת כמה וכמה. את החורף הקר מחממים מבצעי החורף החמים, אשר במסגרתם מוצעת לכם, הלקוחות הקרואים, חבילת ספא ולינה במחיר אטרקטיבי.

  spa_hotel

ניתן לבלות וליהנות מחבילות ספא שונות ומגוונות ובהן חבילה הכוללת טיפול זוגי, אפשרות לשימוש במתקני המלון השונים והמגוונים ובקבוק קאווה. נכון שההצעה מחממת לב? למתארחים במלון ולמי שפוקדים אותו במיוחד בכדי ליהנות משירותי הספא המפנקים שלו מוצעים גם טיפולי גוף. בסוויטה ישנן שתי מיטות טיפוליות ותמורת תוספת תשלום אפשר גם להעצים את ההנאה בשכשוך במי הג'קוזי הזוגי.

תענוגות הספא במרחק הקלקה אחת בלבד:


באמצעות הטופס המקוון באתר המלון אתם יכולים להירשם לקבלת שוברי מתנה עבור מי ממכריכם בכלל ויקיריכם בפרט, אשר אין מתנה מהנה ומרגשת יותר העשויה להיות מוענקת להם מאשר מתנת-ההפתעה של בילוי ספא מפנק במלון בוטיק יוקרתי.


ספא במלון בראון עשוי להיות החלק המהנה והמפנק במסגרת יום כיף: שעות אחדות של הפוגה ורגיעה, בריחה חמימה מהיומיום, שעת גוף ושעת נפש בכפיפה אחת, עם טיפולי גוף או בלעדיהם. בילוי בספא במלון הוא המתנה הזוגית היפה והמושלמת לזוג מאורס או כהשלמה למתנת נישואין.


החיים הטובים אינם רק נחלתם של העשירים-כקורח. גם לכם זכות ואפשרות ליהנות מנועם החיים הזה, במחיר שלא יחייב אתכם לשבור תוכניות חיסכון. ספא במלון הבוטיק בראון שבלב תל אביב זמין, לנוחיותכם ולהנאתכם הוודאית, משמונה בבוקר עד עשר בערב.

צור קשר