דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי

מלונות בוטיק בתל אביב שמותירים טעם של "פעם בחיים"  

 

חולמים בהקיץ? מלונות בוטיק בתל אביב פוטרים אתכם מהסתפקות בחלומות. הם מזמינים אתכם וזמינים עבורכם לבילוי, לעסקים, לשילוב מיטבי ואידיאלי בין השניים. המלונות משדרים ומקרינים איכות, יוקרה והידור ויחד עם זאת אווירה חמימה, אינטימית. אם יש מלונות שבהם עשויים למצוא את מבוקשם זוגות רומנטיים מזה ואנשי עסקים מזה – מלונות הבוטיק בתל אביב הם הכתובת. הם היעד.


מלונות בוטיק בתל אביב מעניקים לכם סביבה נעימה ונוחה לשהייה לכל מטרה שהיא. חדרים מרווחים, מאובזרים, שניתן לעבוד בהם אם רוצים (או נדרשים) וכמובן – להתענג על הפינוקים המזומנים בהם; שירות מקצועי עם נגיעה אישית, בחותם לבבי.


גם אם קשה - אכן, לא קל - לאפיין את המושג מלונות הבוטיק, לייחד ולבדל אותם ממלונות יוקרה שאינם נחשבים כמלונות בוטיק, ודאי קל להזמין אתכם לפקוד אותם ולהתארח בהם, לחוות את טעמה המיוחד של השהייה המענגת והמפנקת בהם, בכדי לייתר כל צורך בהגדרה. נסו והיווכחו. ואז תבינו את משמעות הביטוי מלון בוטיק. כל מלה מיותרת.

 

מלונות בוטיק בתל אביב עשויים להיבחר כמקומות מועדפים לקיום אירועים שונים, אינטימיים בהגדרה או במהות ובאפיון, כגון חתונות עם כמות מצומצמת יחסית של מוזמנים, פגישות עסקים שבמסגרתם מתקיימים גם קוקטיילים ועוד.

 

קרבה לים כמקור משיגה למלונות בוטיק בעיר תל אבי

מלונות בוטיק בתל אביב, ודאי אלה מהם הקרובים לים, בדומה למלונות עם אטרקציות בכנרת , כגון מלון בראון בנווה צדק, מציעים שירות חדרים מפנק, מרפסת שיזוף על הגג, ספא (לרבות חבילת פינוק זוגית) עם אפשרות להזמין וליהנות ממגוון טיפולי גוף מרככים ומרגיעים, שירותי הסעה משדה התעופה ואליו ועוד.

 


מיקומם המרכזי של מלונות בוטיק בתל אביב מאפשר לשוהים בהם להפיק את המרב ואת המיטב מנגישותם וזמינותם של אתרי בילוי ואטרקציות. עמדות עבודה בחדרים , שירותי קונסיירז' רב לשוני, שירותי כביסה, לרבות ניקוי יבש וגיהוץ ,מאפשרים להתפנות בראש שקט הן לעסקים והן לבילויים.
הטעם הטוב, הפינוק, היופי

 


מלונות בוטיק בתל אביב משרים על ישראלים השוהים בהם טעם ואווירה של חוץ לארץ. ההידור, היוקרה, העיצוב, השירות האישי האדיב, הקשוב והסבלני. לא רק אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – גם המפתח והסיבות להעדפת רבים את השהייה במלונות בוטיק בתל אביב, כאשר הם מגיעים אל העיר הגדולה לעסקים ולבילויים.

צור קשר