דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי
roof_Top_57___Copy   Brown_Hotel__18   Absulut_25
         
____________________________19_   roof_Top_59   _______________11
         
Tanning_Beds__4____Copy   brown__1   roof_Top_32___Copy


מלון בוטיק, נוה צדק – שילוב של עולמות

השכונה הכי מיוחדת הקיימת בתל אביב, היא ללא ספק שכונת נוה צדק. הרבה דובר על השכונה, והיא הפכה לאחד המוקדים הכי מושכים בעיר תל אביב. בשכונה הותיקה ניתן למצוא מסעדות, בתי קפה, חנויות בוטיק, גלריות, וגם מלון בוטיק בנוה צדק הטוב ביותר באזור, ממש לידה, ובמרחק הליכה. אז מה הופך את השכונה הזו לכל כך מיוחדת?

אווירה אחרת

כבר כשנכנסים לשכונה חשים באווירה האחרת המצויה בה. המעבר מהשכונות התל אביביות הנמצאות לצידה, אל תוך סמטאותיה הפסטורליות של השכונה, הינו מעבר חד, הנותן לך את התחושה שעברת לארץ אחרת. אין ספק שהעיר תל אביב יודעת לאגד בתוכה פשוט את הכל, ובין היתר היא גם ידעה לאמץ לה שכונה קסומה בסגנון מלא רומנטיקה ושונה מכל שכונה אחרת שאפשר למצוא בעיר תל אביב ואף בישובי הסביבה, למעט יפו העתיקה. כשנכנסים לשכונה אי אפשר שלא לשים לב ליופי, לרוגע ולקסם שהשכונה מייצרת. האדריכלות המרשימה והעתיקה של השכונה, הסמטאות הציוריות, האומנות החיה בכל גלריה וגלריה, הקירבה לים, הרומנטיקה והקסם הבלתי מוסבר הנמצא באוויר, כולם יוצרים אצל המטייל בשכונה תחושה של משהו אחר. שכונת נוה צדק היא שילוב של היסטוריה, אומנות, שלווה ויופי. לא מן הסתם הפכה השכונה לאחת הנחשקות והיוקרתיות ביותר בעיר תל אביב. מלון בוטיק ונוה צדק מאפשרים לחוות את החוויה האולטימטיבית של נוה צדק, במרחק של פסיעה אחת המאפשרת נגיעה ביופי ובקסם, לקצת יותר מביקור חטוף.

קצת היסטוריה

שכונת נווה צדק היא השכונה העברית הראשונה שהוקמה בעיר תל אביב ומחוץ לחומותיה של העיר יפו, בשנת 1887. עם הקמתה החל גל נהירה של אומנים רבים ואף מוכרים. בזכות תושביה החדשים קיבלה נוה צדק מהר מאוד צביון אומנותי. אך לא כל תקופותיה של השכונה היו זוהרות כל כך, ולמעשה השכונה גם חוותה עוני ומצוקה. בשנות ה- 80 של המאה הקודמת, החלו בתהליך שימור של השכונה, מתוך הכרה בחשיבותה ההיסטורית הרבה, תהליך זה תרם רבות לזוהרה המחודש של השכונה.

מלון בוטיק בנוה צדק

כדי להינות מחופשה תל אביבית, בעלת ניחוחות רומנטיים של חו"ל, היסטוריה ציורית, אומנות מרשימה וחופי ים ממש במרחק נגיעה, לא צריך לחפש הרבה. מלון בוטיק בראון בנוה צדק, הוא בדיוק המלון שאתה צריך כדי לחוות חופשה כזו. מלון בוטיק בראון הנמצא בלב הסצינה התל אביבית ובגבולה של שכונת נוה צדק, הוא המקום האולטימטיבי להינות מחופשה המשלבת את שני העולמות.

 

צור קשר