דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי

 

מלון בוטיק בתל אביב

בעבר, כשהיינו יוצאים לחופשה, לא היו הרבה ברירות ללינה, אך היום ההיצע גדול ונע בין מלון בוטיק בתל אביב למלונות רשת גדולים. החוויה שמציעים שני סוגי המלונות הללו שונה בתכלית, וכאשר אנו מתכננים חופשה יש לשקול היטב מהי האופציה המועדפת עלינו. מנהלי מלון בראון, מלון בוטיק יוקרתי בתל אביב, מסבירים

 איזה פרמטרים עלינו לשקול לפני שאנו מחליטים היכן ללון בחופשתנו הקרובה.

 

מלונות בוטיק - מה קובע הגודל ?


בתי מלון "קלאסיים", בעיקר אלה השייכים לרשתות גדולות הם, בדרך כלל, גדולים. המבנה גדול, חדר האוכל רחב ידיים והמלון עשוי להכיל מאות חדרים. מלונות בוטיק הם בדיוק ההיפך מכך, ונבנים תמיד בבניינים קטנים יחסית, כשהם מכילים מספר חדרים מצומצם. מבחינת גודל החדרים, המצב, בדרך כלל, הפוך – חדרי המלון הרגיל יהיו קטנים יותר מהחדרים במלון בוטיק, בשל רצון הרשת למקסם רווחים ולבנות כמה שיותר חדרים.


   

אירוח


כפועל יוצא מהגודל, האירוח בשני סוגי המלונות שונה לחלוטין. מלון בוטיק בתל אביב או בכל מקום אחר, מציע חווית אירוח אינטימית, וכל אורח ואורח מקבל יחס חם ותשומת לב אישית. במלונות הגדולים יש, אמנם, מספיק אנשי שירות, אך השירות הוא אדיב וקר, מנומס אך כללי, נטול פניות אישיות ותחושה ביתית ומפנקת.

 

אקסטרה


גם במלונות רשת וגם ברוב מלונות הבוטיק רמת האבזור דומה. בריכה, ספא, חדר כושר, מסעדה ועוד. ההבדל טמון בגודל ובחווית האירוח הכללית.

 

איכות


גם במלונות הרשת וגם במלונות הבוטיק ההקפדה על האיכות קיימת, אך יש הבדל בין איכות מוקפדת לאירוח של 30 אורחים לאיכות מוקפדת לאירוח של 300 או 1000 אורחים.

 

האווירה


האווירה היא פועל יוצא של כל הפרמטרים שציינו. האווירה הכללית הנעימה יכולה להתקיים בשני סוגי המלונות, כמובן, אך מלונות בטיק יהיו פחות תוססים ורועשים, והאווירה בהם תהיה יותר נינוחה, אינטימית וביתית.

 

איזו חופשה אתם רוצים


הנקודות שהובאו להלן הן הנקודות העיקריות המבדילות חופשה במלון רשת גדול לחופשה שיעניק לכם מלון בוטיק בתל אביב. בין אם מדובר בחופשה משפחתית, נסיעת עסקים או ירח דבש, כל אחד יכול למצוא את המלון והאווירה המתאימים לו.

צור קשר