חדרי השינה במלון בראון
________  

לאתר החדש >> 

חדרי שינה

כל הפינוק של מלון בוטיק
חדרי השינה של מלון בראון, מלון בוטיק במרכז תל אביב, אינטימיים בגודלם, אך הם מעוצבים ומאובזרים לעילא. אנו מציעים ארבעה סוגי חדרים, מחדרים המיועדים לאורח בודד, דרך חדרים רומנטיים לזוגות ועד לחדרי דלאקס המרווחים ביותר. כל אחד מהחדרים מציע את מיטב הפינוקים שיכולים מלונות בוטיק בישראל להציע: מצעי כותנה איכותיים, חלוקי רחצה מפנקים, עמדת עבודה, כספת המותאמת למחשב נייד, טלוויזית מסך שטוח 32 אינטש עם מיטב ערוצי הלווין ואינטרנט חינם ומיני בר. ניתן להזמין את חדרי השינה שלנו גם כחלק מחבילת Urban Escape המתאימה לזוגות רומנטיים.

כל החדרים של מלון בראון הינם חדרים ללא עישון, וידידותיים לבעלי חיים. הנכם מוזמנים לעיין בתפריט החדרים שלנו ולבחור את החדר המתאים ביותר עבורכם.


חדרי סולו הם חדרים קטנים ואינטימיים ליחיד, בגודל 11 מ"ר, הכוללים מיטה מרווחת ברוחב 1.40 מטר וחדר רחצה מחופה שיש איטלקי עם מקלחת מפל.

חדרי קלאסיק הם חדרים קלאסיים לזוג, בגודל 15 מ"ר, הכוללים מיטה זוגית ברוחב 1.60 מטר וחדר רחצה מחופה שיש איטלקי עם מקלחת מפל. לחלק מהחדרים גם מרפסת קטנה. לא ניתן להוסיף מיטת תינוק לחדר קלאסיק. ניתן להזמין את חדרי הקלאסיק כחלק מחבילת Urban Escape המתאימה לזוגות רומנטיים.

חדרי רילאקס מיועדים גם הם לזוג, אולם הם מרווחים יותר, בגודל 20 מ"ר, וכוללים מיטה זוגית ברוחב 1.60 מטר, חדר רחצה מחופה שיש עם ג'קוזי זוגי, ומרפסת קטנה. בתיאום מראש, ניתן להכניס לחדרי הרילאקס מיטת תינוק, או להזמין אליהם את אחד מטיפולי הספא המפנקים, עליהם גאוותו של מלון בוטיק בראון.

חדרי דלאקס הם החדרים המרווחים שלנו, בגודל 25 מ"ר, וכוללים מיטה זוגית ברוחב 1.80 מטר, חדר רחצה מחופה שיש איטלקי עם מקלחת מפל, ופינת ישיבה מרווחת, הכוללת ספה הנפתחת למיטה זוגית. בתיאום מראש, ניתן להכניס לחדרי הדלאקס מיטת תינוק. חדרים אלו יכולים להכיל שני מבוגרים ושני ילדים.  

  _______________Copy
       
____________     __________
       
____________________________13     Brown_Hotel__15

 

צור קשר