דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי
 roof_Top_57___Copy    Brown_Hotel__18    Absulut_25
         
____________________________19_   roof_Top_59   _______________11
         
Tanning_Beds__4____Copy   brown__1   roof_Top_32___Copy

גלריה לאירועים בתל אביב –- מלון בראון הוא הבחירה הנכונה

  gallery

גלריה לאירועים בתל אביב היא המקום  מתאים  לציין מועדים חשובים בחייכם בכלל וחתונה בפרט. אירוע בגלריה הוא אירוע מיוחד ולו רק בשל המיקום. בגלריה יש משהו אינטימי. בניגוד לאולמות השמחות הגדולים, שבהם חוגגים ברוב פאר והדר, בנוכחות מאות מוזמנים, כאשר חוגגים בגלריה, החגיגה מקבלת נופך שונה, ביתי יותר.


גלריה לאירועים בתל אביב היא מקום לאירועים מצומצמים שבהם מושם דגש על עיצוב ועל אווירה. הגלריה מעניקה תחושה של חגיגיות שקטה, של פשטות רכה. ישנן גלריות השמות דגש מיוחד על עיצוב דקורטיבי, עם תמונות נוסכות השראה, וסידורי פרחים מיוחדים.


חלק מהגלריות מעוצבות כגלריות לאמנות ויש כאלה שבהן מוטעם ומוטמע טעם של מסעדה אינטימית. כאשר אתם מזמינים גלריה לאירועים בתל אביב אתם יכולים, כמובן, לעצב אותו כאוות נפשכם ולפי טעמכם, עם מעצב או בלעדיו. בדרך כלל בגלריות שמרבות לקיים אירועים בתוכן עומד לרשותכם צוות של אנשי מקצוע הן בתחום המזון והן בתחום העיצוב, האסתטיקה, ההגברה, התאורה וכל מה שנדרש לקיום אירוע מושקע ואיכותי.

גלריה עשויה להיות מקום מצויין לאירוח אירועים עסקיים, או אירועים פרטיים שבהם חשובים התנאים, השירות והנוחות. ניתן להסתייע בציוד ובאבזרים אור קוליים לצורך קיום מצגות, ליהנות משירות הסעדה ולקיים את הדיונים באווירה נעימה ונינוחה, כאשר נשמרת ,במינון רצוי, מידת הפרטיות והסודיות מזה עם החשיפה המתונה מזה.


בעיר שוקקת תרבות ואירועים, ודאי לא תיתקלו בקושי למצוא גלריה תל אביבית לארח בה את האורחים שיגיעו לטקס המיוחד שתבחרו לערוך בה. אם וכאשר האירוע המיוחל יתקיים בגלריה, אין ספק שהוא ייזכר ולו רק בשל מיקומו. בעיר ללא הפסקה ניתן למצוא גלריות ללא הגבלה. העושר בהחלט שמור לטובה. מלון בראון לדוגמא, מלון בוטיק בשכונת נווה צדק כולל גלריה לאירועים בתל אביב, כאשר בין השאר מוצגות במלון יצירותיו של פילפלד ושל הסטודיו לעיצוב נרובאי.

 

צור קשר