דף הבית חבילות
דף הבית חדרים
דף הבית בר
דף הבית אירועים
דף הבית ספא
דף הבית עסקים
דף הבי אמנות ועיצוב
דף הבית מיקום
דף הבית ראשי
 roof_Top_57___Copy    Brown_Hotel__18    Absulut_25
         
____________________________19_   roof_Top_59   _______________11
         
Tanning_Beds__4____Copy   brown__1   roof_Top_32___Copy

 

אירועים קטנים - חוגגים בגדול

ישנם אירועים מצומצמים, אשר מספר משתתפיהן מועט, בד"כ אלו הם אירועים אינטימיים ומשפחתיים. אם אתם מעוניינים לקיים אירועים קטנים, הגעתם למקום הנכון, במלון בראון תוכלו לערוך אירוע קטן באווירה אינטימית.


אירועים קטנים כמו גדולים חשוב ונכון לתכנן בקפידה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים. ככל שהאירוע אמור להיות יוקרתי וייחודי כך מתחדדים הקשב ושימת הלב לפרטים השונים. גם חתונה שמספר המשתתפים בה מועט יחסית, חייבת להיות מאורגנת בצורה הטובה ביותר ולהתקיים במקום הנעים ביותר.


היתרון באירועים קטנים הוא שניתן לקבל יחס אישי מאנשי השירות וכמובן – ליהנות מההיצע העשיר והמגוון הקיים במקום עצמו. אחד המקומות המיטביים לקיום אירועים סולידיים ומצומצמים הוא כאמור מלון בראון, המציע, בין השאר, חדר ישיבות שבו יכולים להסב עד 20 איש, גינת פטיו וגג לקיום אירועים עם מספר רב יותר של משתתפים, אבל עדיין כאלה שניתן להגדירם כאירועים קטנים. ניתן גם לתכנן ולשלב עיצוב מיוחד שכולל גם מזכרות לאורחים ופינוקים.


הסוד הגלוי של הצלחת האירועים הקטנים


כאשר אתם בוחרים לערוך אירוע פרטי במלון בוטיק מרהיב וססגוני אתם יכולים לשלב פשטות וצניעות עם הוד והדר, ליהנות ממנעמי החיים הטובים המוצעים במלון או להסתפק רק באירוע המתקיים בו, לבחירתכם. כמו כן פתוחה בפניכם האפשרות להישאר ללון לילה במלון לאחר האירוע.


אירוע קטן יכול להיערך גם במתחם בית משפחתי ואינו מחייב כמובן הזמנת מקום מחוץ לו, אבל אם רוצים לחסוך את המאמץ ואת הטרחה הכרוכים בהבאת כל הכבודה אל הבית ולהתענג על מקום שהוא פשוט גן עדן לכל אירוע, – ניתן לקבל "ערכת אירוע" שלמה ומושלמת במלון בראון. בעלי המלון מאומנים ומיומנים באירוח אירועים מצומצמים וקטנים. לא אחת בחירה במקום בכלל ובמיקום המתאים ביותר בו בפרט לקיום האירוע היא הערובה להצלחתו. עם זאת, האנשים עצמם - הם שעושים אירועים קטנים לגדולים באמת.


 

צור קשר